През последните 3 години се случиха доста неща.
1. Стана ясно, че Интернет и социалните мрежи са огромен инструмент за влияние.
2. Стана ясно, че глобалистките технологични компании са против свободата на словото.
3. Стана ясно, че може и много добро да се направи и много зло чрез медйина дейност – в зависимост от това кой си и какви цели си поставяш.
През изминалата година импресии от мои материали са достигнали над 250 000 души. От тях едно 2-3 хиляди са ми постоянна аудитория. От тях едно 100на най-много са дарители. Около $9,000 на година пращаме за около 25 деца в екстремна бедност вече 7ма година.
Около $400 са приходите от А/О за тази година. Някъде около $100 са отишли по разходи за поддръжка на сайтове, лицензи за софтуери и други технически вложения. Останалите реших да вложа в дейноста във Филипините.
Надявам се скоро да мога да разкажа повече за това, както и да планувам ходене до Филипините тази година. Надявам се да мога да ви направя част от това начинание. Индиректно вече сте част понеже приходите от А/О за по-миналата, а и за миналата 2020 година, бяха насочени към Threefold Christian Alliance, а от там 100% за Филипините.
Бих могъл обаче да действам на много по-високи обороти. Надявам се по-късно тази година да мога да превключа в нов режим и да ви доставя ново, интересно и практично полезно съдържание.
Това са нещата, които планувам за 2021:
– Уебинари с подбрани говорители.
– Серии от материали по актуални теми (криптовалути, отглеждане на деца, професионално развитие).
– А/О събитие НА МЯСТО – веднага щом паднат рестрикциите на идиотската ПЛАНдемия!
Благодаря ви отново за подкрепата и за инереса!
Георги

